Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2012, 22:46   #3
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Racja trochę mi się nie pomyślało odnośnie pierwszego posta :P Dodałem do komentarzy link.

No cóż, pojęcia nie mam. Mam nadzieję, że wydeklaruje się sytuacja z Fabiano, Vivi czy Mataichim. W różnych momentach byli/są chętni do gry, ale nie ukrywam że nie wiem czy nadal byliby nią zainteresowani.

Z Mataichim mam kontakt tylko przez FB. Fabiano pracuje w szalonych godzinach i często się mijamy. Vivi z tego co się orientuje miała ochotę przez chwilę pograć jako jedna z waszych oponentek.

Jutro postaram się dowiedzieć jak z resztą, na razie jednak pewna jest jedynie nasza 4.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline