Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2012, 20:30   #81
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Żeby było jasne, moja elfka nie napisała tego na podaniu tylko sobie z przekąsem pomyślała o takim rozwiązaniu. Mimo wszystko zbyt poważnie traktuje reguły żeby je łamać.
Auć...To znaczy, że była tylko jedna deklaracja działań ?
To co mi pozostanie pisać ? Wiem że Issander opisał sytuację tak, że propaganda sukcesu z niej biła, ale... ostatecznie o sukcesie decyduje MG.
Co do obmyślonego tekstu, to w zasadzie nie było w nim złamania żadnych reguł. Dobra... daj znać, czy jednak zostawić mój post tak jak jest, czy też mam wyciąć fragment z niego .
Teraz już wiesz że pomysł Xana zawiódł na całej linii, nowego planu nie bardzo można zadeklarować wstecz, ale... mogę usunąć skutki zamiaru jeśli rzeczywiście tropicielka nie przekuwa go w czyn.

Cytat:
Mi wygląda na kumpla Heirona.
Automata nie kręci się wokół Heirona

A ogólnie to maguś jest zdarzeniem z którym drużyna numer 2 może zrobić co chce, przyglądać się, zignorować interweniować.

Na posty czekam do... 25 XI
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline