Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2012, 23:34   #25
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
youtube

Mm jakieś dziwne problemy z wklejaniem filmików z youtuba w treśc postów. Raz to działa innym razem nie. Rozszerzenia są prawidłowe, rozmiar też nie ma tu znaczenia jak wprawdzałem, a teraz np zamiast filmiku ciągle widze tylko komunikat "Błąd: Failed to parse file URL. "

Próbuje dodać ten filmik
Heart of Courage (longer version) - YouTube

Może mi ktoś wyjaśnić co jest nie tak? Miałem już tak wcześniej. Próbowałem kilka razy dodać inny filmik w jakimś poście i nie działało, a innym razem ten sam filmik próbowałem wkleić i wszedł bez problemu ;/

Prosze o pomoc, bo bardz mi zależy by móc swobodnie używać takich filmików w swojej sesji

tutaj jest link do sesji dla oglądu całej sytuacji

http://lastinn.info/sesje-rpg-fantas...cze-wyspy.html

---------------------------------

Już jest ok. Dla innych którzy by mieli taki problem daje info. Link do youtuba musi być "czysty" żeby działał. Mam na myśli to, że musi być ręcznie wyszukany na youtubie, a nie przez np link pojawiający się w treści innego filmiku.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 11-11-2012 o 23:43.
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem