Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2012, 09:30   #1
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
[komentarze] Wiedźmia Pieśń

Witam

Jako, że wśród graczy osoby na forum nowe, kilka zasad pisania w mojej sesji:

- piszemy w 3 osobie czasu przeszłego
- nie pogrubiamy, nie kolorujemy nic
- słowa wypowiadane przez postać kursywą, myśli jak ktoś chce może zaznaczać tyldą (~)
- avatar mniej więcej o szerokości 150, max 200
- mechanika będzie wykorzystywana, ale prawie wyłącznie po mojej stronie - czasem tylko będe prosił o dołączanie wyników rzutów do postów

Nie lubię postów kilkulinijkowych. Mimo, że nie wymagam ich długich, to dla mnie przyzwoitość zaczyna się mniej więcej od 0,5 strony A4. To nie jest mimo wszystko dużo. Podczas walk być może to się skróci, albo przejdzie na chwilę na doca. Wszystko to rzecz jasna wyjdzie jeszcze w sesji.

Chciałbym, aby Wasze posty pojawiały się mniej więcej do 3 dni po moim. Brak posta i brak informacji o niemożności jego napisania to ostrzeżenie. Dwa ostrzeżenia to porażenie Chaosem czyli typowy deszcz kowadeł ze strony mojej, czyli MG.

Tak czy inaczej, życzę miłej zabawy i proszę o cierpliwe czekanie na pierwszego posta w przygodzie. W razie pytań - pytać. Zwykle łatwiej mnie dorwać na PW niż np. gg.

Pozdrawiam
Sekal
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline