Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2012, 11:30   #2
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Witam,

Na początek życzę nam wszystkim dobrej zabawy, mam nadzieję, że długiej.

Co do mojej postaci.

Maxymilian Julius de'Vireas
To co o nim wiecie, to kilka faktów, o których mówił sam, ale sprawdzić się tego nie dało oraz kilka prawd oczywistych.

Prawdy oczywiste.
- Wojownik - radzi sobie dobrze w walce właściwie każdym rodzajem broni, najbardziej lubi miecze długie i rapiery. Obecnie bez zbroi i miecza.
- Czerwony rycerz - Od niedawna pobłogosławiony przez Solariona, jego skóra choć zawsze miała kolor zdrowej opalenizny, przybrała teraz dodatkowo ns sile, z lekkim zafarbem czerwieni.
- Oddany towarzysz - Nie zostawia przyjaciół w potrzebie.
- Trochę fanatyk - zawsze śpieszy z pomocą, zawsze dotrzymuje słowa, zawsze gotowy podjąć wyzwanie, nawet jeśli na tym nie zarobi.
- trochę arogancki - jednak zazwyczaj okazuje się, że faktycznie daje radę.

Fakty niesprawdzalne lub trudno sprawdzalne.
- Syn plantatora winnego z południowych wybrzeży. Rodowe nazwisko de'Vireas pasuje do miejsca gdzie wedle niego leżą ziemie jego ojca, ale jak sam mówi, po rodzie pozostało mu tylko nazwisko i umiłowanie dobrego wina.
- Pirat - według niego przez 5lat pływał na statku pirackim, teraz spłaca zaciągnięte podówczas długi. Tam też nauczył się walczyć.



Wygląd

Ma 24 lata, choć wygląda na około 30. Sam mówi, że to może go postarzyło i zakonserwowało.
Około 185cm wzrostu, waga 87kg w większości mięśnie.
Główne atuty to Zręczność i walka, jednak od niedawna także Wiara( w domyśle cuda).





Propozycja nazwy "Wysłannicy"



Co do generatora, kości na sesjach, to jest tylko na sesjach. I nie pozwala na powtarzanie rzutów, dlatego, aby sobie gracze nie rzucali w nieskończoność, aż do uzyskania oczekiwanego wyniku.


ps. Prośba jeszcze taka. Kiedy robimy edycję posta piszmy, powód.
tz. często czytam posty z subskrypcji na mailu, a potem jak na forum widzę edycję, to nie wiem czy mam czytać całość, czy ktoś dostawiał np przecinek.
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 12-11-2012 o 11:34. Powód: Dodanie "ps"
deMaus jest offline