Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2012, 13:28   #3
ElaOP
 
ElaOP's Avatar
 
Reputacja: 1 ElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodze
Enyo Lockwood (człowiek)

[media]http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2010/243/f/8/assassin_girl_by_benryyou-d2xotv8.jpg[/media]

Za młodu cała wieś w której mieszkałam, została wybita i splądrowana przez rozbójników. Przeżyłam tylko ja i jakiś chłopak. Kiedy złoczyńcy odeszli paląc za sobą wieś, przeszukałam zgliszcza i zabrałam to co pozostało po mojej rodzinie, broszkę po matce i sztylet po ojcu. Poprzysięgłam zabijać każdego napotkanego łotra jakiego spotkam. Niestety nie dane mi było żyć dalej wedle mojej myśli i zrządzeniem losu sama musiałam zostać łotrzycą aby przeżyć. Pewnego razu po bardzo niefortunnej walce zostałam mocno ranna a mój przeciwnik pozostawił mnie bym skonała. Wtedy odnaleźli mnie moi dzisiejsi przyjaciele. Wyleczyli mnie, zaopiekowali się mną i zaproponowali przyłączenie się do ich grupy. Uznałam, że będzie to najlepszy sposób by odkupić moje dotychczasowe winy.

Za życia łotra Enyo nie pozbyła się nienawiści do reszty świata. Grabiąc innych nie pozostawiała ofiar przy życiu, chcąc wiecznie mścić się za to co spotkało ją w młodości. Przyjaciele znają prawdę o jej wcześniejszym życiu, mimo to ją zaakceptowali i dali jej szansę by mogła od nowa zacząć swoje życie. Fach którym się przedtem trudniła dał jej jednak pewne zdolności bardzo przydatne w brutalnym świecie.

Wygląd. Długie kasztanowe włosy, niebieskie oczy, smukła sylwetka, wzrost około 170 cm. Pytanie o wiek zwykle kończyło się spoliczkowaniem lecz na oko wygląda na 22 lata.

Enyo jest osobą która łatwo nie rezygnuje i nie odpuszcza win osobom które ją skrzywdzą. Matka która była zielarką nauczyła ją sporządzania maści i rozpoznawania trujących roślin idealnych do robienia trucizn. Dzięki jej wychowaniu poznała też sztukę leczenia.

Wyróżniającymi ją cechami jest jej ponadprzeciętna zręczność i spryt. Dobrze poznała tajniki podkradania się do przeciwnika nie zauważona, tak by w jego plecach po chwili zagościło zimne ostrze.
 

Ostatnio edytowane przez ElaOP : 12-11-2012 o 13:34. Powód: uzupełnienie danych o skradanie
ElaOP jest offline