Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2012, 20:05   #8
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Waga, wzrost, myślałem też o innych wymiarach
W tej turze mamy do zagospodarowania te 2 tygodnie? Poużywałbym trochę zdolności, głównie moje "poznanie materiału" Zrobiłem nawet wstępnie już kilka rzutów i jak na razie 2 asymilacje mi się powiodły, 2 odrzuciły i żadnej alergii . Ile rzeczy maksymalnie mógłbym sobie przywłaszczyć? I pytanie, czy w Azylu jest jakiś ogród?

Tak rzucając zastanawiałem się, że może by ograniczyć powodzenie rzutu na kontrolę do powiedzmy max 75-80? Przynajmniej w moim wypadku mam w kontroli 45 (90% szans na powodzenie sztuczki), a mniej punktów nie za bardzo można dać, bo wtedy rzuty na dary i cuda będą diabelnie trudne. Z troszkę większym ryzykiem w przypadku sztuczek myślę, że będzie lepsza zabawa (i więcej roboty dla MG przy wymyślaniu jak zdolność obróciła się przeciwko postaci ).

Może bym taki wariant (max 75%)zastosował na próbę dla swojej postaci.
 
Glyph jest offline