Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2012, 22:29   #13
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
O, wypraszam sobie, Zeruel nie jest do asymilowania!

[No chyba, że w morphie-ośmiornicy, zgodnie z tradycyjną sztuką japońską... ]

Ale jak bardzo chcesz, to możesz pokazać Glyph mojej postaci gry komputerowe Aż mnie ciekawi, co by jej najbardziej przypadło do gustu - Bloodraine, Tomb Raidery czy może pierwsza wersja Simsów?

Właśnie - jak wygląda multi-kulti w Azylu? Mają jakieś "technologiczne przylepki" które tłumaczą w biegu, mówią jakimś "pierwszym językiem"? Jak wyglądają choćby napisy, 'tłumaczenie" obejmuje także zbiory biblioteki? Na jakim poziomie jest technologia w tym świecie? Natywna, pozyskana w inny sposób itp...

I być może najważniejsze - ten Azyl to cały świat, z górami, lasami, miastami, nie tylko jakiś podziemny (?) kompleks?

EDIT

Cytat:
Jednak ryzyko niepowodzenia ma dodawać smaczku, a nie psuć rozgrywkę jak czasem to miało w Sali luster, kiedy na niskim poziomie niewiele zdolności wchodziło i hydrę trzeba było załatwiać tabletkami uspokajającymi i bandażem
Hmm... ja tą walkę pamiętam inaczej - głównie z zatrucia Dominique i postaci Rewana, strzelającej z rewolweru na haju...
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 12-11-2012 o 22:31.
Kaworu jest offline