Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2012, 12:31   #6
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Teraz tak, będziecie szli na zakupy jak rozumiem. W związku z tym każde z was które chce kupić coś więcej niż jedzenie rzuca na przekonywanie, a ja nawiązując do wyniku uznam na jak dobry sprzęt trafiliście. Proszę też o podanie czego szukacie i w jakiej cenie, oraz ile możecie za to dać maksymalnie a do jakiej kwoty próbujecie zejść.

Co do mechaniki itp Szamexus pytaj śmiało. O to mi chodzi by wypromować tutaj też Savage Worlds i wprowadzić trochę świeżości do wymęczonych już dla mnie ciągle tych samych systemów. Więc w razie czego z radością odpowiem na każde pytanie. Z góry też przepraszam jeśli coś pokręcę, w końcu sam mogę też nie pamiętać wszystkiego :P także nie krępujcie się dać znać jeśli coś się nie będzie zgadzało Poza tym przypominam wam też, że każde z was ma 3 groszki za które możecie powtarzać rzuty, wykonywać ekstremalne rzeczy (po mojej ówczesnej zgodzie) lub wyparować obrażenia po zdanym teście wigoru Groszki będą się odnawiać na nowo jak powiem

Nowego posta dodam jak tylko dacie mi znać czy coś kupujecie i wykonacie rzuty, żebym mógł się do tego wszystkiego uwarunkować w treści posta.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 13-11-2012 o 12:34.
JPCannon jest offline