Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2012, 13:42   #8
Ziutek
 
Ziutek's Avatar
 
Reputacja: 1 Ziutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie coś
Dostałem już wszystkie cztery karty postaci. A tymi szczęśliwcami, którzy zostaną zeżarci jako pierwsi () to (w kolejności nadesłania KP):

1. Fearqin
2. S.W.A.T
3. JPCannon
4. ElaOP

A dalej w kolejce:

5. flunkie
6. Imoshi

Mam jeszcze kilka zgłoszeń i gotowych koncepcji, które wymagają tylko przelania je w szablon karty postaci, który podałem.

Jak na razie wszyscy trzymacie dobry poziom pod względem postaci. Wszystkie mi się podobają ale przykro mi, nie mogę wziąć więcej niż 4.

Poczekam jeszcze z dzień, dwa może ktoś zmieni zdanie odnośnie roli pierwszoplanowej. Rekrutacja jest nadal aktywna do piątku bądź soboty wieczór jeśli ktoś poprosi o przedłużenie. Czekam na kolejne karty postaci. Gwarantuję, że każdy epizodyczny zagra i to nie jednorazowo jeśli wyrazi chęć podjęcia ryzyka raz jeszcze
 
__________________
"W moim pokoju nie ma bałaganu. Po prostu urządziłem go w wystroju post-nuklearnym."
Ziutek jest offline