Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2012, 15:16   #1
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 14597 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Cz.5 - Oddaj co nie twoje

Witam serdecznie w piątej (dla dwóch graczy) trzeciej (dla jednego) drugiej (dla kolejnego) i pierwszej (dla trzech) odsłonie naszych przygód Przy okazji witam szczególnie w naszej drużynie Bladego, Gobl1na i Sekala, mam nadzieję, że będzie się nam dobrze wspólnie grało. Mięsa armiatniego nigdy nie za wiele

Jak możecie, to przeczytajcie jakieś dwa moje ostatnie posty z Przygody ‘W Blasku…” będziecie wiedzieli skąd się w drużynie znaleźliście. Ale w skrócie pomogliście przy ubiciu Wampira, jako nieliczni ocalali z miasteczka, które opanował. Tam wspomogliście drużynę, do której właśnie dołączaliście.Znacie się już, od wspomnianego miasteczka podróżujecie razem w stronę Nuln. Tradycyjnie proszę o przedstawienie swoich postaci. Nie opisuję tego w sesji, skupiam się na początku do nowej przygody (szczególnie, że gracze nie zakończyli ma tamtej Możecie jeszcze zakończyć tam, niech chwilę powisi)
Pogadajcie, poznajcie się Kerm Ty co chciałeś, odzyskałeś.


Dla kontynuujących PDki za niedługo w panelach. Jak zwykle czekam na info o rozdysponowaniu. Nowym też za niedługo panele (swoją część) uzupełnię. W sumie dla Was i tak nie będzie tam teraz interesujących informacji, ale później tam zerkajcie. Uzupełnijcie też je sami.

Poniżej ogólne zasady, jakich starajmy się przestrzegać.
Cytat:
- Dialogi piszemy kursywą rozpoczynając od ‘-‘
~ Przemyślenia postaci piszemy kursywą zawierając je między ‘~‘

Tydzień na turę, w tym 4 dni na odpowiedź gracza. Jednak im szybciej Wy napiszecie tym szybciej i moja odpowiedź.
W przypadku, gdy ktoś wie że nie zdąży, proszę o krótkie info/deklarację. Przy braku jakiejkolwiek informacji, lecimy po PP.

PD będę starał się rozdawać regularnie. Może nie w wielkiej ilości, ale będzie można stale obserwować rozwój postaci.

***

Proszę przed postem uzupełnić kartę postaci w panelu sesji.
Szerokość awatara 200px

***

Walki będę rozgrywał ja, więc Wy zupełnie nie przejmujecie się mechaniką. Będę prosił tylko o deklaracje co robi Wasza postać. Deklaracje możecie zawrzeć w poście, lub to w komentarzach. Mniejsze potyczki rozegramy w jednej turze, ewentualne większe może podzielimy.

Tak samo z innymi rzutami w jakiś spornych/deklarowanych akcjach będę zajmował się też ja. Rezultaty będę wysyłał albo tu, albo na PW, albo zawrę w swoim poście (zależnie od sytuacji).
Informacje o których wie tylko Wasza postać, będę wysyłał na PW.

Chęć wykorzystania PS deklarujemy przed jakąś akcją tutaj, lub na PW.
PS odnawiane są po przygodzie.

***

Oto w razie czego link do doca na google. Tutaj możemy przeprowadzać dialogi. Aczkolwiek jak dla mnie wszystko może się odbywać na forum.
DOC
Powodzenia
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 25-11-2012 o 11:31.
AJT jest offline