Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2012, 16:16   #14
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Ja wziąłem pod uwagę cene z dodatku evernight który wklejałem w rekrutacji. Moge te linki tutaj jeszcze raz podesłac. Tam jest cena racji na tydzień za 25słońc, a, że jednak gramy w tym settingu to będe obstawał przy używaniu cen stamtąd. Chociaż jak dotąd poza żywnością to nie widziałem innych różnic w cenach od podręcznika głównego. Co do tej ceny z głównej książki, to tam jest cena 10 a waga 5 tak przy okazji tak czy siak obstaje przy tym co pisałem. Może deMausowi się poszczęści w innym wypadku i tak na pewno na tydzień jakoś jedzenie zdobędziecie, przynajmniej w Głównym mieście w którym słyszą o waszej misji.

-------------------------

ok już w pierwszym poście dodałem linki do skrótów podręczników

ps. coś chyba z tym media nie wyszło do końca tak jak chciałeś Szamexus


Pamiętajcie też, że każde z was przy teście rzuca też k6 za to, że jesteście figurami, więc nawet gdyby Ci nie wyszedł rzut ElaOP to mogłaś jeszcze rzucić k6 i poprawić wynik
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 13-11-2012 o 16:33. Powód: literówka, ps
JPCannon jest offline