Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2012, 16:48   #7
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Dzisiaj mam dla wszystkich informacje bezpośrednio od Organizatorów!



Cytat:
13 Falkon coraz bliżej


Do 13 Falkonu pozostało niecałe dwa tygodnie. Po wielu zmaganiach i pokonaniu licznych przeciwności losu oddajemy w Wasze ręce program festiwalu (http://falkon.co/program_falkon/tabe...lkon_2012.pdf). Znajdziecie w nim, jak co roku, mnóstwo atrakcji podzielonych na bloki tematyczne.


Zapraszamy do zapoznania się z godzinowym programem bloku gier komputerowych oraz zgłaszania się (Falkon 2012 / blok komputerowy) na wybrane przez siebie turnieje. Jak co roku będą im towarzyszyły niesamowite emocje, zwłaszcza w przypadku turnieju StarCraft 2, w którym do zdobycia pula nagród o łącznej wartości 2000zł, a gorącą atmosferę podsycał będzie Emil Wieczorek z EmSC2.tv

Na stronie festiwalu możecie przeczytać kolejno pojawiające się opisy punktów programu. Warto zajrzeć również do naszej listy gości (http://www.falkon.co/falkon/index.ph...cie-festiwalu), która wydłużyła się o kolejne znane nazwiska.


Falkon zbliża się wielkimi krokami, więc jeśli ktoś jeszcze chciałby zakupić wejściówkę w przedpłacie, powinien się spieszyć. Rezerwacje w systemie internetowym (Rezerwacje LSF Cytadela Syriusza) zamykamy we wtorek 13 listopada, natomiast na wpłaty czekamy do piątku 16 listopada. Po upływie tych terminów wejściówki będzie można nabyć w trakcie festiwalu na akredytacji przy głównym wejściu do gmachu Targów Lublin oraz w Zespole Szkół nr 1 na Podwalu.


Szykujcie się! Festiwal Falkon 2012 już 23-25 listopada.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline