Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2012, 17:08   #15
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
Ja wziąłem pod uwagę cene z dodatku evernight który wklejałem w rekrutacji. Moge te linki tutaj jeszcze raz podesłac. Tam jest cena racji na tydzień za 25słońc, a, że jednak gramy w tym settingu to będe obstawał przy używaniu cen stamtąd. Chociaż jak dotąd poza żywnością to nie widziałem innych różnic w cenach od podręcznika głównego. Co do tej ceny z głównej książki, to tam jest cena 10 a waga 5 tak przy okazji tak czy siak obstaje przy tym co pisałem. Może deMausowi się poszczęści w innym wypadku i tak na pewno na tydzień jakoś jedzenie zdobędziecie, przynajmniej w Głównym mieście w którym słyszą o waszej
No tak sorrki, a media nie chodzą tu ale wystarczy chyba link do stronki
Niech deMaus rzuci i Twój opis niech leci abyśmy wreszcie wyruszyli ...

I mam propozycje aby po Twoim poście dawać konkretny termin odpisu. Tak dla jasności. Ja proponuje 2 doby.
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"
Szamexus jest offline