Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2012, 17:13   #16
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Jeśli ktoś ma problem ze screenem może dać sam link do rzutu, tylko niech wtedy poda też wynik w poście, żeby zaglądanie na link było tylko dla potwierdzenia, a nie żeby za każdym razem trzeba było otwierać linki żeby dowiedzieć się jaki był wynik

Co do terminu odpisywania, to w rekrutacji dawałem znać, że będzie raz w tygodniu z dopasowaniem do waszego tempa. Jeśli więc wszyscy macie dość czasu to ja z chęcią skrócę czas odpisu do 2 dni. Ja osobiście mogę praktycznie codziennie coś napisać, jak nawet nie dwa posty :P Jak tylko deMaus wykona rzut postaram się dodać dzisiaj jeszcze jeden post. Z tego co pytałem to ElaOP też może często odpisywać, wiec tylko deMaus musi dać znać czy mu to pasuje
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 13-11-2012 o 17:15.
JPCannon jest offline