Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2012, 17:24   #17
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
Co do terminu odpisywania, to w rekrutacji dawałem znać, że będzie raz w tygodniu z dopasowaniem do waszego tempa. Jeśli więc wszyscy macie dość czasu to ja z chęcią skrócę czas odpisu do 2 dni. Ja osobiście mogę praktycznie codziennie coś napisać, jak nawet nie dwa posty :P Jak tylko deMaus wykona rzut postaram się dodać dzisiaj jeszcze jeden post. Z tego co pytałem to ElaOP też może często odpisywać, wiec tylko deMaus musi dać znać czy mu to pasuje
Och przepraszam, nie zmieniajmy tego. Tak jak w rekrutacji jest OK - tydzień. Jeśli szybciej to poprostu posowamy się do przodu szybciej. Przepraszam moja gafa!
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"
Szamexus jest offline