Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2012, 23:50   #19
vena
 
vena's Avatar
 
Reputacja: 1 vena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodze
Wcale nie chodzi o to, żeby cały czas robić sobie jaja ze wszystkiego. Tego raczej nikt nie wytrzyma, no, chyba, że jest Mistrzem Świata Dysku. Myślę, że całkiem dobrze wypadłaby sesja gdzie bohaterowie są nieco niezdarni, trochę tylko zabawni, mają dziwne wady i udają przed sobą że są normalni. To mogłoby być ciekawe, niekoniecznie super zabawne. Po prostu rozrywkowe umiarkowanie. To lepiej by się czytało niż serwowanie dowcipami na siłę. Chętnie zagrałabym w takiej sesji. Obmyślam sobie nawet bohatera - który udaje przed światem herosa a jest zwykłym nieudacznikiem w zepsutej zbroi. Ech... Mam też pomysł na sesję z trochę zabawnymi wampirami i wilkołakami, które wiecznie się kłócą. Mogłabym nawet poprowadzić sesję, ale nie mam z kolei żadnego doświadczenia jako MG.
A tak w ogóle, czy prowadzenie sesji jest trudne?
 
__________________
Człowiek jest na tyle cywilizowany na ile potrafi zrozumieć kota.
vena jest offline