Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2012, 05:16   #15
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Tak jak wspomniał Aro.is... Różnica jest dość znacząca. U mnie opierała by się może nie tyle na mentalności ludzi co na technologi ich otaczającej. Wzmiankę tą dodałem głównie ze względów "militarnych". Technika was otaczająca będzie bowiem nieco bardziej zaawansowana niż myślałem w pierwszej chwili.
Na samo spostrzeganie świata nie wpłynie to w znacznym stopniu- surowy, pustynny świat z oazami i licznymi dzikimi osadami nie może być specjalnie ucywilizowany. Jeśli miałbym to do czegoś porównać to wyobraźcie sobie Rosję we wczesnych latach XXw. Z jednej strony rodzące się super mocarstwo, a im dalej na wschód... Wiadomo . Nie chcę posługiwać się tego typu określeniami ale świat będzie podobny do tego przedstawionego w Fullmetal Alchemist czy Finale Fantasy - oczywiście bez japońskiej, hiper słodkiej otoczki. Ma to być realne, być może bardziej wyciągnięte z DnD czy WH.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline