Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2012, 05:53   #38
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Dostałem wiadomość od Aro.isa, że rezygnuje on z sesji.

Miałem teraz napisać posta, ale zanim to zrobię, chciałem coś z wami uzgodnić. Moim zdaniem sesja nie jest zła, choć łatwo zauważyć, że mogłaby być lepsza. Jednak w ostatnim czasie zrezygnowało dwoje graczy, a to skłania do zastanowienia się nad sesją. Sketch z powodu braku czasu, a Aro.is napisał, że ciężko mu się wczuć w postać.

Czy chcecie skończyć sesję? A może macie jakieś inne pomysły, sugestie?

Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie będzie pośrednie:

Otóż akcja miała trwać jeszcze całkiem sporo. Część, która dzieje się na Marsie miała trwać około połowy sesji. Jednak przy drobnych modyfikacjach fabuły nie będzie dla mnie dużym wysiłkiem skrócić akcję do samej wizyty na Marsie. Wtedy bylibyśmy na etapie kończenia sesji, być może nawet skończylibyśmy przed końcem roku, czyli w jakieś 7 kolejek.

Moim zdaniem sesja nie jest aż tak zła, żeby kończyć ja od razu, z drugiej strony nie jest tak dobra, żeby ją przeciągać. Ale oczywiście zdam się na Waszą opinię.

P.S. Chciałbym, żeby każdy uczestnik się wypowiedział w tym temacie.
 
Issander jest offline