Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2012, 11:15   #6
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Taka sesja to tylko na komedie, ja myślę.

Koncepcję ze złoczyńcami z resztą bardzo łatwo wytłumaczyć. Polska to zapyziały kraj, więc można w nim robić burdel, snuć intrygi i się rozbijać. Nikt tutaj nie przyleci ratować, bo to nic nie znaczące państwo... albo sytuacja ta jest tak daleko w kolejce ważnych spraw, że jest to niczym stanie w urzędzie.
Jest to powód dla którego pojawiają się u nas super-bohaterowie... może i połowa z nich to marne podróby zachodnich super-herosów, ale jednak nadal cośtam umieją... przy wykorzystaniu chytrości, przebiegłości, kombinatorstwa są w stanie małą mocą dokonać niesłychanych rzeczy itp.
ale tacy złoczyńcy też by byli średnio na jeża ... bo wszyscy wielcy gracze zajęci są w miejscach, gdzie rzeczywiście można coś ugrać

z drugiej strony megazłoczyńca mógłby tu mieć swoją tajną bazę ... jak więzienie CIA ... i supermoce starły by się na naszym gruncie, a my byśmy musieli ratować sytuację ... albo coś ...

polityka brzmi ciekawie ... wieczna walka o budżet dla niedofinansowanej grupy bohaterów ... spoko brzmi

I stand corrected, pomysł jest dobry, już mi się podoba XD
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline