Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2012, 19:23   #40
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Czy ja wiem, czy krótsze posty coś dają. A strata google doc jak dla mnie wszystko zepsuje. Ja np. wolę na docu napisać te kilka razy, chociażby raz dziennie, aby coś poszło do przodu, niż żebym miał pisać na forum post, który tak naprawdę nie przesunie akcji zbyt daleko do przodu, tylko wszystko przedłuży.

Światotworzenie. Dla mnie jakoś specjalnie potrzebne nie jest. I na pewno nie wpłynie z mojego punktu widzenia na korzyść rozgrywki. Raczej przeciwnie. Gracze zaczną światotworzyć i potem każdy będzie inaczej widział daną sytuację, bo przecież "on napisał to, a ja napisałem to, czyli poprzednie się nie liczy, bo coś tam".

Co do kończenia sesji, to można by zaplanować, że skończymy i potem ewentualnie zrobić kontynuację, jeśli będziemy chcieli dalej grać. Ja jeszcze nie wiem. Zależy, jak to się wszystko rozwinie.
 
Saverock jest offline