Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2012, 20:15   #24
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Zaraz wszystko zaktualizuje

-------------------------------

Ok, wprowadziłem już obciążenie do wszystkich kart i wszelkie poprawki. Po rozmiarze sakiewki schowanej do plecaka Enyo raczej możecie się domyślić, że trochę jej zostało monet. Wymieniła tez procę na bełty do kuszy i pozbyła się części ekwipunku, żeby móc się jakoś poruszać :P Jednak nie ominęła jej kara -1 puki co. Tobie też już poprawiłem staty Szamexus o obciążenie. Dałem Ci też dodatkowe 5 strzał. ElaOP prosiła mnie tez żebym wspomniał, aby deMaus na razie wziął prowiant od niej (ja proponuje, żeby cały prowiant nosił na razie w torbie bez dna) żeby trochę ją odciążyć. Co do wagi torby bez dna deMaus, to oceniłem, że cały ten noszony dotąd w niej osprzęt będzie ważył 20 a każda nowa rzecz do niej włożona będzie ważyła 4x mniej. Czyli na prostą logikę, jeśli weźmiesz jedzenie reszty to obciążenie wzrośnie o 4 (racja na tydzięń - 10 : 4 = 2, 2x2 graczy = 4) Dzięki Szamexus za czujność co do zasad

--------------------------
Nowy post już jest. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania do Alastera zadajcie je tutaj. Najlepiej wszystkie naraz to zaoszczędzi czas

--------------------------
Dane wam naszyjniki dają +1 do wytrzymałości ala amulety naturalnego pancerza z d&d

--------------------------
Szamexus zmieniłem Ci troche zapis wytrzymałości. W podręczniku używa się schematu np wt 10(3) oznaczający wytrzymałosć 10 a w tym 3 punkty z pancerza, który może zanegować PP. Dla mnie osobiście jest to najczytelniejszy zapis, więc ustawiłem Ci go w ten sposób. Dzieki temu np jak dodałem wam teraz amulet nie musisz miec 5+1+1(7) bo teraz sprawdzaj całą kartę i szukaj który + był od czego i czy Przebicie Pancerza je zaneguje. Wytrzymałości z amuletu jak napisałem np PP nie neguje więc był by to tym bardziej niewygodny zapis. Stąd zapis 7(1) bo tylko 1 punkt wt od skórzanej zbroi może zanegować PP

-----------------------
Dajcie znać czy chcecie dostać zebrane w mieście informacje tutaj na szybkiego czy wolicie to rozpisać w postach Jeśli tutaj to od razu dajcie znać czego chcieli byście się dowiedzieć i gdzie konkretniej szukacie tych informacji. Możecie też (Ci którzy bedą głównie gadać) wykonać testy wypytywania i przekonywania, może polepszy to troche zebrane info. Wypytywanie będzie tutaj najwyżej cenione bo odzwierciedli to waszą umiejętność do zdobywania informacji od ludzi, natomiast przekonywanie będzie tylko dodatkiem, który pomoże przekonać mniej przychylne wam osoby do rozmowy.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 17-11-2012 o 12:01. Powód: nowe info
JPCannon jest offline