Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2012, 21:39   #43
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Moim zdaniem nie musimy rezygnować z google doca, tylko ograniczyć jego używanie, bo czasami jak się tam coś przeciąąąągnie, to jest to irytujące. Po prostu zamiast długich rozmów po kilka wypowiedzi, a potem przymusowa przesiadka na forum.

Posty można by skrócić, ale to akurat nie jest pilne - faktycznie trzeba się w nie wczytać, ale z drugiej strony dostarczają wielu informacji.

Zgadzam się z Saverockiem, że światotworzenie nie jest konieczne. Jak na razie radzimy sobie z tym, co pisze MG i przynajmniej nie ma niejasności.

I absolutnie nie chcę kończyć sesji zbyt szybko - niechże to się trochę rozwinie, może się rozkręcimy. Przydałoby się przyspieszyć nieco kolejki, jak proponował - zdaje się - S.W.A.T.

To tyle z mojej strony.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline