Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2012, 00:30   #14
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Mój post również jest.

Jak widzicie - tempo sesji (wydarzeń) jest bardziej dostosowane do realiów czasów. Wydarzenia potrzebują upływu dni. Wtedy tempo życia było mniejsze, więc ludzie nie przejmowali się aż tak bardzo szybkością przepływu informacji. A list z daleka potrafił wędrować naprawdę długo.

Teraz troszkę wytycznych.

Termin kolejki kończy się w przyszłą niedzielę - czyli 25 listopada 2012r. GODZINA 21.30 (Bardzo Was proszę - w niedzielę pewnie odpiskę zrobię ok 22.00 - 22.30 )..

Co w Waszych postach? Znów macie okazje pogłębić Waszych bohaterów. Ukazać nam troszkę zza kulis ich życie. Ważne jest, jak zareagowali na nagłe zniknięcie B.E. i oczywiście, czy idą na ustalone spotkanie (jest za dwa dni od dnia otrzymania informacji).

Posty możecie zakończyć - jak udajecie się do Crytsalu (kto idzie oczywiście).

Sam lokal - taki z lepszej półki. Z rezerwacją stolików. Hotel też niezgorszy.

Gdybyście potrzebowali informacji, wskazówek lub cokolwiek - piszcie na PW, GG lub GG dock (GG jedynie wieczorami jestem), GG dock sprawdzam co jakiś czas nawet z pracy, na LI wchodzę za dnia sporadycznie, aktywniejszy jestem wieczorami.

Pozdrawiam
 
Armiel jest offline