Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2012, 23:46   #2
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Dostałem na poczcie dwa zapytania na których odpowiedź uzupełnia w jakimś stopniu to czego nie zawarłem w rekrutce, więc wrzucam je tutaj wraz z odpowiedziami tak by każdy mógł się z tym zapoznać.

Cytat:
Do jakiego poziomu będzie można rozwinąć postać podczas Twojej sesji i jak szybko będzie można awansować?
Nie ma żadnego ograniczenia czy limitu. Postaci będą awansować w miarę sprawnie i myślę że szybko. Biorąc pod uwagę to jak prowadzona jest rozgrywka i jak będzie postępować akcja w świecie gry myślę że dość łatwo wskoczcie na wyższe obroty, a sama sesja docelowo skończy się już na epickich poziomach. Im ciekawsze posty będziecie tworzyć tym szybciej wasza postać będzie wspinać się na wyższe poziomy. Widziałem że ostatnio wielu graczy wyrażało na Lastinn zainteresowanie sesją z wysoko levelowymi postaciami, ale osobiście wolę budować historię bohaterów poprzez awansowanie ich właśnie w trakcie sesji, bo jak zapewne sam wiesz buduje to ciekawszą historię Kampania Szarych Bród to nie jest pojedyncze zadanie na którym losy tych bohaterów się skończą, planuję zrobić z tego całą sagę i jeśli w przyszłości będę tworzył kolejne sesje to z pewnością na wyższych poziomach, dając możliwość przeniesienia starych postaci do nowych sesji. Rekrutacja trwa do końca roku i Plomiennoluski być może będzie miał szansę podbić swój poziom, wówczas nowi gracze będą się dostosowywać do jego poziomu, tak by nie odstawali i by nie tracili na wstępie.

Cytat:
Czy można wybrać rasę z dostosowaniem poziomu?
No to zależy jak wysokie jest to dostosowanie, a przede wszystkim czy rasa mieści się w ramach standardowych z podręcznika gracza (Drow, Duergar). W grze mamy już półsmoka którym gra Plomiennoluski właśnie i wolałbym na tym zaprzestać jeśli chodzi o nietypowe rasy. Raczej wolę w tej kwestii taki surowy klimat jaki dają właśnie rasy z podstawki, zamiast stykać się z Genasi, półdemonami czy czymkolwiek innym. Nie znaczy to oczwiście że nie dopuszczę czegoś co zostanie naprawdę ciekawie opracowane.
 
__________________
...

Ostatnio edytowane przez Lucifer oO : 19-11-2012 o 00:51.
Lucifer oO jest offline