Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2012, 13:36   #5
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
No właśnie pobierznie przeczytałem Twój wcześniejszy post, gdyż nie mam obecnie zbyt dużo czasu. Po przeczytaniu paru postów z sesji nasuwa mi się jedno pytanie; sesja polega na życiu na określonym przez MG obszarze, czyli gracze mają całkowicie wolną rękę w odgrywaniu swoich postaci? Możemy się bogacić, żyć i ginąć na swój własny sposób, dobrze rozumiem? Nie ma jakiegoś stricte scenariusza, który będzie nas wodził za nos po prostej bez czasu na przystopowanie? Jeśli tak to moja postać może utrzymywać się na różne sposoby - na przykład przyjmując datki od farmerów za modlitwę do Chauntea; prosząc o błogosławieństwo ziemii i bogate plony.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline