Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2012, 21:10   #7
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Czym dokładnie jest ta organizacja? Musiałbym poznać jej szczegóły przed stworzeniem postaci, nie chcę się niepotrzebnie ograniczać (jak sam zresztą wspomniałeś). Na grę altruistą nie będę naciskał, ale mimo wszystko chcę pograć postacią z natury dobrą - niziołkiem kapłanem, porzuconym za młodu i przygarniętym przez zakon Chauntea, którego dotychczasowe dosyć sielankowe życie polegało na wykonywaniu obrządków religijnych, chronieniu farmerów i ich rodzin przed atakami przedstawicieli zielonoskórych, a także na udzielaniu pomocy (tej fizycznej i tej magicznej) farmerom przy uprawie roślin. Mogę stworzyć postać wyjętą spod prawa, ale nadal będzie ona dobra. Kapłan, który zawiódł swój lud, oskarżony o zbrodnię, której niepopełnił i którego męczy sumienie - paskudne wspomnienia będące widmem jego z początku bardzo dostatniego żywota. Zmienił swoje poglądy i podejście do życia. No i masz... Kapłan trafia do miasta oferując swoje umiejętności, a tym samym szuka schronienia przed prześladowcami i dręczącymi go wspomnieniami.

Zaklepuję sobie też ten awatar:
http://fc08.deviantart.net/fs26/f/20...945b9657f8.jpg
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 19-11-2012 o 21:15.
Warlock jest offline