Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2012, 02:15   #10
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Dobra postać oznacza przede wszystkim głos sumienia który podpowie jej że metody jakimi Szare Brody zamierzają osiągnąc swój cel nie są zgodne z jej wierzeniami
Nie szukam też maniakalnych szaleńców. W tej sesji skrajności nie znajdą raczej dla siebie miejsca i polecam każdemu charakter neutralny, zamiast ten ukierunkowany w jedną lub w drugą stronę.

Wszystko zależy od tego jak wybalansujesz kodeks moralny swojej postaci i ile będzie w niej dobra a ile zła. Tak jak wyżej napisałem nie szukam skrajności, bardziej złotego środka. Czyli stabilne postaci, które mają własne zdanie i własny rozum, a które chcą sie wzbogacić. Sesja nie będzie polegała na dokonywaniu szlachetnych czynów, ale też nie ma polegać na graniu złymi postaciami. Dopóki twój bohater będzie gotów podążać za artefaktami w celu zarobienia u szarych bród nieco złota, dopóty nie ma problemu w tym że pozostaje dobrym człowiekiem na codzień. Nie szukam jednak postaci która ze względu na swój dobry charakter będzie psuła morale innym, czy która sama po czasie zacznie zastanawiać się co robi w tym całym zamieszaniu które często będzie sprzeczne z jej dobrocią i to musi być jasne na wstępie

To co mi podeślesz, to Twoja decyzja i ja na nią wpływac nie będę, więc rób postać jaką chcesz. Ja jedynie mogę Ci powiedzieć jakimi kryteriami będę się kierował przy dobieraniu nowych postaci do sesji.
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline