Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2012, 02:36   #11
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dopóki twój bohater będzie gotów podążać za artefaktami w celu zarobienia u szarych bród nieco złota, dopóty nie ma problemu w tym że pozostaje dobrym człowiekiem na codzień.
Z tym nie będzie problemów. Nie chcę stworzyć sztywnie dobrej postaci, ale po prostu kogoś kto z natury który nie jest zły i bliżej mu do dobrych uczynków. A mechaniczny charakter postaci z D&D ma miejsce? Narzuca on mocno sztywne ramy, a ja chcę grać kimś o bliżej nieokreślonym charakterze. Istotą raczej dobrą, ale ze skazą.

P.S. Jeszcze się zastanowię, dalej będę już pisał tylko na pocztę by nie tworzyć spamu (no i też trudno rozmawiać tak na dwa fronty). Jeśli coś ulegnie zmianie to nie omieszkam na bierząco Ciebie o tym poinformować.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 20-11-2012 o 02:39.
Warlock jest offline