Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2012, 11:38   #47
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Ok. Najbardziej jesteście podzieleni odnośnie doca, Darth i Saverock za, Irregular, S.W.A.T i Boreiro przeciw.

Możecie odpisywać zarówno w docu, jak i na forum, wybór pozostawiam wam. Jeżeli ktoś woli doca, niech wrzuci tam końcowy fragment mojego posta dla jego postaci (tak jak ja to zwykle robię), a następnie da swój odpis. Fajnie by było, gdyby ci, którzy wolą odpisywanie w postach, także wchodzili na doca tuż przed napisaniem swojego posta, żeby być na bierząco z działaniami innych postaci. Postaram się, żeby wątki Dartha i Saverocka były ukierunkowane na grę na docu tak, jak to możliwe, a reszty - na forum.

Co do światotworzenia, to robię to trochę wbrew sobie, ale daję wam wolną rękę. Generalnie nie lubię, jak są zmieniane choćby i drobne szczegóły, ale trudno. Świat jest nietypowy, nawet gdybym zaczął dawać dwa razy dłuższe posty z większą ilością informacji, to i tak chyba nie bylibyście w stanie poruszać się w nim równie swobodnie, co w światach lepiej opisanych, a przynajmniej bardziej typowych. Przy okazji skrócę też trochę posty.

Będę reagował tylko na dwie rzeczy: po pierwsze, nie zmieniajcie rzeczy, które już kiedyś określiłem, a po drugie, nie zabierajcie się w światotworzeniu w kwestie istotne dla fabuły (typu natura magii, neandertalczycy, struktura Świątyni itd.)

Zabieram się teraz od razu za pisanie posta, bo potem jeszcze przypadkiem znowu mi coś wypadnie i będziecie musieli jeszcze dłużej czekać
 
__________________
"My heart is neither black nor do I fear for my life. The fact remains that I do not wish him to forget me."
Issander jest offline