Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2012, 13:12   #17
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Daliście co prawda kilka ogólnych deklaracji, ale nie ciągnąłem ich sam - proszę opisać dokładniej w postach, co chcecie zobaczyć/usłyszeć. Pytania proszę wkładać w usta postaci, dzięki czemu będzie też kontekst i sposób wypowiedzi, co jest dla mnie istotne.
Jeśli ktoś nie chce tego robić (jak Gustav, którego na razie to nie obchodzi) to może opisać inne rzeczy. Macie wolną rękę, na nasz czas do zmroku jest jeszcze ze 2 godziny. Potem zapowiadana kolacja dopiero.
Być może pojawią się jakieś moje szybkie odpowiedzi, ale poza nimi następny "duży" post już planuję w rezydencji von Stauffera, o ile oczywiście się na zaproszenie nie wypniecie.

Wysłannik - zdążyłeś co prawda przed moim postem, ale prosiłbym o wyrabianie się w terminie do 3 dni włącznie po moim poście, dzięki czemu nie będę musiał edytować swoich postów podczas ich pisania.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline