Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2012, 22:12   #97
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Serdeczne podziękowania za komplet postów.

Mój już jest - dość słaby, ale miałem ostatnio troszkę zmartwień i jakoś więcej nie udało mi się wykrzesać w tej kolejce.

Sytuacja dość "otwarta". Zapada noc - jest powiedzmy ok 19.30 - 20.00.

Harard - jako Hirek kończysz czytanie, jesteś zbyt zmęczony by dłużej się męczyć. Teraz masz zielone światło. Możesz zająć się czym tam planujesz.

Gryf - Patryk pada na ryj. Jest mocno wyziębiony i zmęczony. No i zły. też ma zielone światło w działaniu.

Liliel - Teresa leży, ma więcej sił, niż by się wydawało. I czuje coraz większy niepokój. Jakby ... ze strony Wandy groziło jej coś niedobrego.

Ravanesh - w szpitalnej sali, patrząc na połataną koleżankę Wanda czuje się naprawdę nieswojo. Zaczyna się bać tego miejsca. Tej atmosfery. Wyczuwa jakieś napięcie. To wyjście na nasze ustalenia dalsze.

Baczy - kościół i co potem? Grzesiu jest zmęczony, a po nadejściu nocy coraz bardziej się boi. Coś wisi w powietrzu. Coś złego. I ... chyba poluje. Być może na niego.

Jednym słowem - nie namawiam - ale fajnie by było, aby bohaterowie się spotkali.

Generalnie ta tura - działamy na GG dockach. Wpisy deklarujące co planujecie i moje odpisy na nie. Aż dojdziemy do jakiś fajnych sytuacji.

Czas na posty - powiedzmy 9 dni - do 30 listopada 2012r

P.S. Wiecie, że gramy już od ponad roku
 
Armiel jest offline