Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2012, 15:55   #467
Hesus
 
Hesus's Avatar
 
Reputacja: 1 Hesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ronaldzie... - zawahała się na moment jakby zawstydzona - dasz mi na chwilę lusterko...?

Czy tego chcieli czy nie ich myśli orbitowały wokół tego samego.
Poniósł porażkę i nie udało mu się wręczyć daru jaszczurom, teraz wszystko wskazywało na to, że to nie było możliwe. W głowie obojga musiała kołatać się ta sama myśl.
Przemiana w każdą stronę tą ludzką także powodowała ból, ale chciał aby spojrzała w jego ludzkie oblicze.
Sakamae - powiedział - wiem, że myślisz o tym co ja. Dary muszą być wręczone wiem, że rozumiesz. Sakamae ja... - wręczył jej obły kamień, który miał trafić w ręce Pana Cuchnących Rozlewisk a który zaraz wręczy Mu Pani Lotosu, Sakamae. - ...my, powinniśmy obdarować się wzajemnie.
Sakamae, Oto dar dla Ciebie, dar dla Pani Lotosu - zwierciadło znalazło się w dłoni Sakamae w momencie w którym ona wypowiadając analogiczną formułę podała mu Kamień.
 
__________________
Nikt nie jest nieśmiertelny.ODWAGI!
Hesus jest offline