Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2012, 22:01   #48
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
A propos kwestii istotnych dla fabuły... mogę poprosić MG o informację w kwestii, jak właściwie wygląda ta świątynna hierarchia/struktura? Coraz trudniej odgrywać szeregowego chociażby inkwizytora, który nie wie, kto jest jego szefem Jeżeli to tajne, to chociaż tyle przydałoby się wiedzieć, że na pewno tajne jest (w co, szczerze mówiąc, wątpię). Natura magii mnie nie interesuje , ale można by prosić o kilka malutkich linijek na temat Świątyni chociażby i tutaj, w komentarzach? Zawsze będzie prościej poruszać się po świecie, a dla mnie osobiście odgrywać postać

W podzięce mogę nawet bić pokłony:
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline