Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2012, 14:05   #80
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Dobra Panowie i (choć zdaje się nieobecne) Panie,

Nie przypuszczałem, że kiedyś mi to przyjdzie powiedzieć, ale ze względu na kompletny zastój rezygnuję z dalszego udziału w zabawie.
Ostatni post MG 2/11, ostatnie dwa posty graczy (czyli mój i Kerma) - 6/11. W doca nie wnikam, bo tam od dłuższego czasu też posucha...

Ponieważ nie chciałbym wystartować w jakiejś rekrutacji, a później musieć kombinować, by dać radę odpisywać do wszystkich sesji, wliczając też tę (o ile nagle wystartuje ponownie), nie wspominając o trudnościach w ponownym, po długich przerwach, wczytywaniu się w sesję i wczuwaniu w postać, by posty były treściwe, a nie pisane na siłę - oficjalnie odpuszczam.

Pozdrowienia dla MG, byłych i aktualnych graczy. Grało się fajnie, szkoda, że nie wyszło. Tak bywa...
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline