Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2012, 12:48   #14
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
No czasu specjalnie dałem dużo bo i materiałów do sesji jest sporo i chcę by każdy miał czas przemyśleć i przeanalizować swoją postać względem sesji.

Ok, odpowiedzi wysłałem na PW. Ale jeśli to nie problem to wolałbym komunikować się albo przez rekrutację albo przez GG bo tak jak w docu Ci napisałem raczej mogę zapominać go sprawdzać, a poza tym jak będziemy pisać tutaj to pozostali gracze będą mogli poznać odpowiedzi na te pytania, dzięki czemu rekrutka będzie kompletniejsza

Będę wdzięczny jeśli na poczcie będziecie pytać jedynie o te rzeczy o których nie chcecie rozmawiać przy współgraczach.
Z góry dziękuję.


P.S. jeśli komuś nie chce się ewidentnie brnąć przez to co już ugraliśmy w sesji to mogę walnąć jakieś streszczenie, więc nie krępujcie się z prośbą o to. Nie będę nikogo zmuszał do czytania całego tekstu
 
__________________
...

Ostatnio edytowane przez Lucifer oO : 24-11-2012 o 12:51.
Lucifer oO jest offline