Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2012, 20:54   #5
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Ja tu tylko będę robił krzywdę.

Ogólnie wszystko prawie zostało napisane. Prócz kwestii stricte mechanicznych. Nie gramy storytellingu. Mechanika jest i jest istotna. Trzeba będzie się w niej odrobinę podszkolić, kto jej nie zna (Tom wołany do tablicy, pogadamy w poniedziałek). Pozwoliłem sobie wypisać większość rzeczy:
TUTAJ
Niektórych nieco zmodyfikowałem, zwłaszcza postać Toma (zupełnie źle rozpisane skille), ale i ze dwie inne postaci nie uniknęły lekkich modyfikacji. Można składać reklamacje (zwłaszcza do skilli, niektórym musiałem obcinać).

Będą tu się pojawiać aktualizacje, zwłaszcza stan zdrowia Waszych postaci.
Po pojawieniu się 1 posta, będę prosił o aktualizację ekwipunku w kartach postaci. Wpisana broń powinna mieć dodane informacje o obrażeniach i krytykach.
Ogólnie nie będziemy się trzymali każdej pierdoły, bo tego i ja nie znam, ale kostki dodają grze rumieńców, będą więc wykorzystywane nie tylko w czasie walk. W jej trakcie mamy nadzieję znaleźć złoty środek, połączenie mechaniki i uniknięcie sesji jednolinijkowej. Tej bowiem żadne z nas nie chce.
Pytania mechaniczne to można od razu do mnie.

Kontakt z nami: ja jestem na PW dostępny często, na gg znacznie rzadziej.
Eleanor dostępna jest tylko po godzinie 19.
W weekendy to różnie.
Większość spraw i tak można załatwić tu w komentarzach.

Długiego życia życzę.
 
Sekal jest offline