Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2007, 10:37   #27
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rhamona
Esco gra bardzo dynamicznie, to znaczy, że z pewnością będzie oczekiwał od nas dużo i często postów.
Mi to dopowiada, sesja zapowiada się tak ciekawie, ze już sie nie mogę doczekać A z nominacją na najseksowniejszego faceta poczekam na Yarota

Szelest, widzę, że nie miałeś jeszcze okazji grać na naszym forum, a najwyraźniej Esco będzie dosyć wymagającym MG. Mam nadzieję, że sobie poradzisz, a jeśli będziesz miał jakiekolwiek kłopoty lub problemy, to pamiętaj że zawsze jesteśmy chętni do pomocy - myślę że mówię to w imieniu całej grupy
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline