WÄ…tek: Sons of Anarchy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2012, 20:25   #11
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Tak jak pisałem w temacie w co najchętniej bym zagrał, jest to chyba mój ulubiony serial na dzień dzisiejszy i chętnie wcieliłbym się w postać należącą do gangu motocyklowego.

Tak jak pisałem w tamtym temacie, ja bym był za odgrywaniem przez graczy już istniejących postaci z serialu, Ci którzy nie oglądali serialu mogli by na przykład stworzyć nowe, ale jeśli już mamy grać w Sons of Anarchy to przynajmniej część ekipy z serialu musiałaby występować w sesji nie ważne czy w rękach graczy czy jako BNi Mistrza Gry.

Najchętniej taką sesję widziałbym w storytellingu, tak że bardziej każdy sobie rzepkę skrobie opisując życie swojej postaci i jej perypetie w gangu. Możnaby wyznaczyć jedną osobę która trzymałaby to wszystko jakoś w ryzach (mowa tu oczywiście o osobie obeznanej z serialem), a poza tym każdy zaczynałby tam gdzie skończył poprzedni gracz.

Ogólnie rzecz biorąc serial lubię na tyle, że dopóki sesja będzie oddawała ten klimat, wówczas mogę grać we wszystko... No prawie wszystko, bo nie przepadam za skomplikowaną mechaniką :P
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline