Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2012, 00:38   #46
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Dobra, przyszedł czas na ogłoszenie wyników rekrutacji. Postanowiłem przyjąć wszystkie osoby, od których dostałem pełną, satysfakcjonującą kartę postaci. Ostateczny skład prezentuje się następująco:


Przedstawiciele Invictusa: Ruben Lacroix, Daeva (flunkie) oraz Niccolo Savio Sangiovanni, Mekhet (Zapatashura)

Przedstawicielki Wiedźmiego Kręgu: Themis, Nosferatu (Highlander) oraz Dolores d'Annunzio, Nosferatu (Maskotka)

Przedstawiciel Ordo Dracul: William Culham, Mekhet (Rodryg)

Przedstawicielka Lancea Sanctum: Monica de Marnay, Mekhet (Felidae)


Czyli jak widać, mamy wszystkie cztery główne Przymierza w Montrealu obsadzone (na co liczyłem). Klanowo mamy trzy Cienie, dwa Strachy i jednego Sukkuba. Trochę szkoda, że nie ma żadnego Ventrue lub Gangrela, ale cóż poradzić.

Jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć, jest szansa do końca miesiąca, wobec czego proszę obsługę o zamknięcie tematu 1 grudnia; a nuż znajdzie się jeszcze ktoś chętny.

Jutro otworzę temat z komentarzami i prawdopodobnie temat sesji, jednak posta otwierającego proszę się spodziewać tak mniej więcej za tydzień. Temat sesji otworzę po to, żeby sobie na spokojnie uzupełnić panele.

Jutro również wraz z otwarciem komentarzy wszyscy dostaną trzy zadania do wykonania. Niektórzy mogą dostać również jeszcze jakieś ostatnie uwagi co do postaci, bądź prośby o dosłanie jakichś informacji.

To w sumie tyle na dziś, możecie się już cieszyć z dostania do sesji.

[MEDIA]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb6zy5z9T01rakpcyo1_500.gif[/MEDIA]
 
__________________
"Information age is the modern joke."
Aro jest offline