Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2012, 18:57   #25
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Myślę, że nie ma co ustalać na siłę jak ma wyglądać odpisywanie. Będziemy pisać tak jak w danym momencie będzie nam najlepiej, najwygodniej.

Co do obrazków:
Zamieszczamy w sesji obrazki nie większe niż 600pi, nie tylko dlatego, że lepiej wyglądają bez tego głupiego białego paska na górze, ale by niepotrzebnie nie obciążać forum, które już i tak ledwo ciągnie.
Najlepiej załączać obrazki w postaci linkowania.
Ogólnie ograniczamy ilość obrazków. To nie jest sesja obrazkowa. Ja mam uczulenie na sesje obrazkową, także na obrazki, które średnio pasują do sesji. Tak więc skupiamy się na pisaniu tekstu, nie na rysuneczkach.

Ograniczamy także ilość multimediów. Muzyka w postach tylko w postaci linków. Od teraz nie wklejamy okienek z YouTube do panelu sesji.
 
Eleanor jest offline