Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2007, 14:47   #17
cynis
 
cynis's Avatar
 
Reputacja: 1 cynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skałcynis jest jak klejnot wśród skał
Dergal

Dergal przemyślał szybko sytuację. Nie ma sensu wiedzieć czegoś o tych stworzeniach jeśli mają paść z głodu w zamian za teorię ich chodowli. Przyszło mu jednak do głowy lepsze rozwiązanie. Nie chciał tracić czasu i wkońcu coś zjeść.

-Mam propozycję. Wygląda ona tak: ja, Gerlondl i Sephiroth pójdziemy upolować coś na śniadanie. Reszta w tym czasie wysłucha tej pieśni czy co ma do powiedzenia trubadur. Kiedy wrócimy z jedzeniem przekażecie nam co powiedział. No i jeśli możecie popilnujcie żeby... Smoki gdzieś sobie nie zawędrowały.- Zamilkł na moment. Po chwili dodał: -To mój plan i uważam, że chyba dobry. A nawet jeśli nie ja idę po coś do jedzenia bo zaraz padnę tu z głodu.- Mówiąc to zarzucił łuk na ramię i ruszył w stronę wcześniej wypatrzonej zwierzyny. Jęli wierzyć legendom to soki i tak jedzą mięso i nie musi mi tego nikt mówić.
 
cynis jest offline