Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2007, 18:18   #28
Esco
 
Reputacja: 1 Esco ma wyłączoną reputację
Rhami, troche uprzedziłaś mojego posta, kocurze mały =]

Tak jest - gramy dynamicznie, a więc piszemy posta co najmniej jednego posta co 24h za wyjatkiem weekendów. Jeżeli ktoś nie jest w stanie pisać co najmniej raz na 48h, to niech lepiej zrezygnuje z sesji (mi to ryba tak na prawde, ale może ktoś z forum by jeszcze chciał zagrać, to po co zajmować miejsce).

Poza tym Zew Cthulhu jest najbardziej wykręconym (i chyba też do tego najfajniejszym) z systemów w jaki grałem, zatem zasady też będą nieco hmm... inne?

1. Zastrzegam sobie prawo do przejęcia kontroli nad każdą z Waszych postaci w dowolnym momencie gry.
2. Osoby, które zgłosiły się do gry, grają do końca sesji. Oznacza to, że powinny obserwować grę nawet jeżeli ich postacie w danej chwili w niej nie uczestniczą (bo np. nie żyją, oszalały lub stało się z niimi coś innego).
3. Czasem w poście będę umieszczał linki do różnych rzeczy z poza forum, choćby muzykę - klikając na literkę "S" w lewym górnym rogu posta, otworzy się okno przeglądarki, w którym będzie muzyczka. Tak samo w treści mogą pojawiać się wskazówki do różnych ważnych rzeczy, trzeba będzie być bardzo spostrzegawczym, więc bądźcie czujni, bo ja nie będę trąbił o tym wszem i wobec, że gdzieś ukryłem wskazówkę (i tak już Wam za dużo podpowiedziałem).
 
Esco jest offline