Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2012, 00:37   #18
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Jeśli mam być szczery to Artificer jest postacią wręcz stworzoną do tej sesji
Fakt że nigdy nie zapoznawałem się z Eberronem jakoś bliżej postrzegam przez to teraz jako błąd, bo widzę tam kilka innych ciekawych opcji które sam pewnie wykorzystam w sesji hehe
Jakoś te Zapomniane Krainy uwięziły mnie do tego stopnia, że ledwo co udało mi się pograć w Dragonlance i Greyhawk. Nie przepadam za częstymi zmianami settingów, ale widzę że to mój błąd, bo mimo że same settingi nie koniecznie muszą okazać się mi przydatne, zawarte w nich dodatki dodają nowych a przy tym ciekawych aspektów rozgrywce.

Myślę więc że to nie jest kwestia tego czy dopuszczę Artificera do gry, tylko kwestia tego jak ciekawie wpleciesz taką postać w realia Zapomnianych Krain, bo jestem pewien że w realiach sesji będzie czuł się jak ryba w wodzie haha

Masz już jakiś dokładniejszy pomysł na tą postać?
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline