Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2012, 12:54   #126
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
no dobra ... mnie to rybka w sumie, co się tam będę
jak sobie życzycie, ale dobrego wyjścia, które zaspokoi każdego nie widzę, każda opcja ma swoje minusy, a dzielenia się postami po prostu nie lubię, więc, jeżeli chodzi o dialog, to niech go ktoś całego wkleja, a potem coś sobie każdy dopisze ...
tak naprawdę, to i tak nie czytam większości waszych postów, jeżeli nie ma w nich mojej postaci - żeby sobie nie psuć zabawy ... więęęc, ja sobie i tak będę pisała jak mi będzie wygodnie ... chyba że MG postanowi inaczej


a co do gifa ... zazdrościcie, że mam takie wypasione :P

[MEDIA]http://media.tumblr.com/tumblr_ma3kfxRvr11qh8s99.gif[/MEDIA]
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline