Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2007, 19:45   #49
Extremal
 
Extremal's Avatar
 
Reputacja: 1 Extremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemu
Podczas gdy wokół DarkStone'a zgromadziła się Dhal'aLila i Blacker, Ivax wybiegł wyraźnie ucieszony z jakiegoś faktu, przed dom cechowy i dołączył do zgromadzonych.

"-Hehe nie uwierzycie!! Jak ten cieć ostrzył mi moje nożyki, z lady na sprzedaż ukradłem to! " I w tym momencie odkrywa płaszcza, gdzie był uczepiony piękny Sejmitar, miecz arabskiej roboty.

"-Piękny prawda?" Wyjął miecz, ładnie się prezentował w jego dłoni.
"-Kiedy się odwrócił, zwinąłem to, cyk pod płaszcz, na ladę wyrzuciłem 2 złote monety,odebrałem to co moje i podziękowałem. I hehe i szybko zbiegłem po schodach, nieźle co? Pewnie zaraz się zorientują co zmajstrowałem, idę za róg. Jak coś, to dajcie mi znać!" Chwaląc się zaczął biec w kierunku domów mieszkalnych
 
__________________
Jednogłośną decyzją prof. biskupa Fiodora Aleksandrowicza Jelcyna, dyrektora Instytutu Badań Nad Czarami i Magią w Sankt Petersburgu nie stwierdzono w naszych sesjach błędów logicznych.
"Dwóch pancernych i Kotecek"
Extremal jest offline