Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2012, 18:45   #125
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Tak, to już koniec.
Zakończenie jest... No, cóż po prostu jest.
Koszmar przeżyły tylko dwie postacie, nie licząc obozowiczów NPC (ich też kilku pozostało).
Sesja dobiegła do końca i jest to niewątpliwie jakiś tam sukces. Samą jednak sesję uważam za średnio udaną, choć spotkała się z tylko z pochlebnymi opiniami.
Moje założenia troszkę rozjechały się z ich realizacją. Na pewno popełniłem kilka błędów, ale ich analizą może zajmę się w jakimś ewentualnym raporcie końcowym (choć nie obiecuję, że taki powstanie).

Dziękuję wszystkim za grę. I tym, którzy zostali do końca i tym, którzy z różnych powodów odpadli w trakcie. Mam nadzieję, że miło się wam grało i dobrze będziecie wspominać Billa i naszego forumowego slashera.
To głównie dzięki wam sesja została doprowadzona do końca. Ja jak pamiętacie chciałem się poddać troszkę wcześniej. Mam nadzieję, że nie żałujecie.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim i do zobaczenia w innych sesjach.
Być może w drugiej części opowieści o opasłym Billu.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline