Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2012, 19:06   #21
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Cały ostatni post abishai'a pochodzi z doca - po prostu to co jest użyte już usuwamy. Ogólnie jak z innym graczem prowadzisz dialog (czy - z jakimś NPCem, którego ja steruję), po skończonej dyskusji możesz po prostu wyciąć to i wkleić w posta, odpowiednio obrabiając czy dodając od siebie coś ostatecznie. To dość logiczne, że nie będziesz wklejał w posty swojego bohatera rozmów innych, ale jeśli brałeś czynny udział w dyskusji - jak najbardziej. Ogólnie doca jednak nie będziemy używać tak niesamowicie często jak ostatnio (pomijając jakieś poboczne dialogi niezwiązane z fabułą), ponieważ w późniejszych fazach będziecie mieli trochę więcej kontroli nad światem - to tak głównie przy jakichś ważniejszych walkach li właśnie dialogach fabularnych.

EDIT:
A więc jeszcze odnośnie sesji - doc stoi, wpiszcie swoje posty, cobym mógł potem wsadzić posta (niestety nie miałem jeszcze dobrej okazji zasiąść z herbatą z miodem i zacząć pisać, mam nadzieję to zrobić w sobotę li niedzielę), ale z góry mówię, iż nie będzie mnie w kolejny tydzień aż do weekendu (tzn. może zawitam na doca albo odpowiem coś w tym temacie, toteż mały fragment akcji jaki się niedługo w sesji odbędzie będziecie mogli potoczyć wy, pod kilkoma warunkami które ustalę - co o tym myślicie?); nie napiszę niemniej potem całego posta, bo po prostu będę miał za dużo nauki. Ba, ostrzegam z góry, iż może się zdarzyć tak, że jednak wysłanie tego posta do niedzieli się nie uda, wówczas zrobimy sobie tydzień przerwy, ale mimo wszystko postaram się.
 
Ghoster jest offline