Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2012, 19:16   #126
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Miło się grało, choć koniec mi się nie podoba, bo Carter nie był na otwartej przestrzeni, więc nawet nie wiedziałem, że muszę koniecznie coś pisać, żeby się obronił przed Terry. Uważałem, że wszystko wynikało z poprzednich wiadomości i potraktowałby z buta każdego zombiaka, który chciałby się wspiąć. No oprócz Billa, ale skoro nie było wcześniej napisane, że Carter jest atakowany przez Billa to sądziłem, że poczekam aż Bill się pojawi. Dość niesatysfakcjonujący i nierealistyczny ten koniec Cartera.

W każdym razie oprócz tego to sesja mi się podobała. Jedyny minus wymieniłem już wyżej, a remedium na nie by brzmiało "Jeżeli postać gracza jest zabunkrowana, a gracz nieodpisuje to znaczy, że jego postać domyślnie się broni. W razie wątpliwości co do chęci gry napisz PW do gracza."

Jak ci się chce to zmień końcówkę, że Carter zbutował Terry, gdy ta próbowała się wspiąć na dach i Carter to przeżył :P Wtedy powiem, że sesja nie miała minusów :P

Poza tym niby jak Terry masakrowała głowę Cartera skoro ten był na dachu? :P
Śmierć Cartera jest wymuszona.

Jakby Carter przetrwał to bym dał ten filmik:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=0OoBTEyMK_c[/media]
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 29-11-2012 o 19:22.
Anonim jest offline