Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2012, 10:15   #29
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Sytuacja wygląda tak: nagle wszyscy się biją, wy jesteście w galerii. Ogólnie to całkiem śmiesznie, bo mój ostatni post, ten oraz kolejny miały być początkowo jednym wielkim postem, ale pomyślałem, że dobrze by było dać wam jednak trochę świata. Zatem teraz, jeśli chcecie, możecie skomentować co się wokół dzieje, wasze podejrzenia, ba, nawet zawalczyć (o ile nie opiszecie pokonania przeciwnika, to mogę rzucić kostką i przyjdzie wam trochę doświadczenia); zostańcie w każdym razie na obszarze galerii, a przynajmniej wróćcie do niego przed moim postem.
Innymi słowy: zostańcie w galerii, ale jak najbardziej możecie się bić li coś ukraść. Postaci jak najbardziej widziały śmierć Pentar, siedziała na przeciw pomieszczenia z kolekcją.

A co możesz ukraść: cóż, załóżmy, iż koło was znajdują się wszystkie wymienione wcześniej w moim poście przedmioty (no, może prócz ryby na ścianie).
 
Ghoster jest offline